Dames (concept)

Dames 1 – 2e divisie
Trainer: René van Nielen
Trainer: René van Nielen

De dames 1 selectie voor het volgende seizoen wordt op een later tijdstip bekend gemaakt.


Dames 2 – Promotieklasse
Trainer: René van Nielen
Trainer: Kees Vrieswijk
Coach: Kees Vrieswijk
1 Carla van Engelen
2 Femke Harmsen
3 Myra Hermans-de Mooij
4 Sabien Hoogerbrug
5 Laura Broos
6 Nienke Sterenborg
7 Martje Tazelaar
8 Meike van Wezel
9 Linda van Wijk
10 Marlou van den Broek (GC)
11 Rosanne Mulder (GC)
12 Laura Puiman (GC)


Dames 3 – 1e klasse
Trainer: Paul Mulder
Coach: Ron Bartels
1 Demi Akkermans
2 Floor Bartels
3 Anouk Bouquet
4 Susan Broos
5 Gioia Geers
6 Inge Klein Gunnewiek
7 Kathryn Monfils
8 Nikki Mostard
9 Ashley Schreurs
10 Isabel Haast (prio. D5)
11 Hester de Klerk (prio. D5)


Dames 4 – 1e klasse
Trainer: VACANT
Coach: VACANT
1 Annemarie van Dijke
2 Linda van Dongen
3 Joyce van Eekelen
4 Sylvie Engelander
5 Marrianne van Hout
6 Romy Koen
7 Terry de Koning
8 Ester Kuijpers
9 Mirte Vruwink
10 Esther Biskop (GC)
11 Marieke Huijsmans-Altena (GC)


Dames 5 – 2e klasse
Trainer: Paul Mulder
Coach: Paul Mulder
1 Laura Blook (ook MB1)
2 Maissa Bourass
3 Sara Commissaris
4 Isabel Haast (ook D3)
5 Marlou Jongenelen
6 Hester de Klerk (ook D3)
7 Britt Konings
8 India Peeters
9 Isa Romeijn
10 Fleur Sacharias (ook MB1)
11 Marit van der Sluis (ook MB1)


Dames 6 – 2e klasse
Trainer: VACANT
Coach: VACANT
1 Eveline de Bot
2 Ilse Gesell
3 Nicole Harmsen-van Bergen
4 Nicole van Ostayen-de Leeuw
5 Heleen Sulkers
6 Karin Uijtdewillegen


Dames 7 – 3e klasse
Trainer: VACANT
Coach: VACANT
1 Manon Belfroid
2 Simone Bogers
3 Daphne Ernest
4 Britt Koen
5 Jet Konings
6 Lotte Rekveld
7 Kirsten Schouten
8 Jodie Silvius
9 Meike Wesdorp
10 Francis Koppejan (GC)


Dames 8 – 2e klasse ORV
Trainer: Richard Gesell
Coach: Richard Gesell
1 Henny Appels
2 Judy van Dorst
3 Yvonne Gommers
4 Marijke Koen-Meijknecht
5 Sietske Kuijpers
6 Mary van Ravensteyn
7 Marjon Sep
8 José Slemmer
9 Colinda Tak-Elsten
10 Elisa van der Zand
11 Danique Braat
12 Noortje Habets
13 Irene Pullens-Corpeleijn


Dames 9 – 5e klasse ORV
Trainer: Ben de Korte
Coach: Ben de Korte
1 Sandra van den Bergh-Neele
2 Marly den Biggelaar
3 Addy Hoogerbrug-Veraart
4 Cindy Jacobs
5 Natasja Kroot
6 Carla van Rietschoten
7 Karin Storelli
8 Alies Wittebrood
9 Marike van Hooijdonk
10 Bianca Houweling